Zapraszamy do zabawy!

Kiedy na świat przychodzi dziecko, rodzice zadają sobie mnóstwo pytań. Jak je prawidłowo pielęgnować, jakie najlepiej kupić ubranka, czy karmić naturalnie czy może butelką.

Im starsze jest dziecko, tym więcej rodzi się pytań – o edukację, zajęcia dodatkowe, dietę. A jednak najrzadziej pytamy o to co w rozwoju malucha jest podstawowe i niezbędne: jak się bawić? Dorośli przyjmują za rzecz oczywistą to, że dzieci się bawią. A jednak zapominają o sprawie najważniejszej – o tym, że powinni  bawić się razem z nimi! Mózg malucha pracuje bardzo intensywnie, codziennie tworząc miliony nowych połączeń nerwowych. W kilku pierwszych latach życia naszych dzieci  to my rodzice jesteśmy odpowiedzialni za to w jaki sposób nasze dziecko się bawi – a tym samym – uczy, rozwija i zdobywa nowe umiejętności.  Każdą z tych umiejętności – od pierwszych zabaw grzechotką, poprzez chodzenie, mówienie i nawiązywanie przyjaźni, dzieci osiągają właśnie dzięki dobrej zabawie!

Serdecznie zapraszam na warsztaty o tym jak i w co się bawić aby nasze dzieci mogły w pełni korzystać ze swojego wrodzonego potencjału – ciekawości świata.

Zapisy:  607329426

Termin : 22 września 2016, g.17.00