Plebiscyt Orły Edukacji

Porównano oceny ponad 87 tysięcy firm z branży – wymagało to przeskanowania ponad 3,8 miliona stron internetowych takich jak na przykład Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych. Finalnie przeanalizowano około 753 tysiące ocen w internecie.

Bardzo miło mi poinformować, że Szkoła Rodzenia Vita otrzymała w tej klasyfikacji finalną ocenę 9.8 na podstawie 82 ocen. Dzięki temu zakwalifikowaliśmy się do otrzymania statusu wyróżnienia w lokalizacji: miasto Bydgoszcz. W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji firmy (aby otrzymać status Laureata trzeba było spełnić podstawowe kryterium – czyli ocena końcowa w wysokości co najmniej 8pkt przy odpowiedniej ich ilości) to rzeczywiście duże wyróżnienie.

Kapitułą oceniającą byli tutaj sami kursanci, a wyniki, a co za tym idzie fakt otrzymania przez Szkołę Rodzenia Vita wyróżnienia w lokalizacji miasto Bydgoszcz jest publicznie dostępny na stronie projektu www.orlyedukacji.pl – wystarczy wejść w zakładkę Laureaci i wpisać miasto Bydgoszcz.

Nasz wynik tutaj Szkoła Rodzenia „Vita”.