20160723_164151

 

Szkoła Rodzenia „Vita” to miejsce dla par oczekujących swojego potomka. Miejsce, gdzie można poznać wielu ciekawych ludzi, a także oswoić się z myślą, że damy radę J.Pani Ania to osoba, która się oddaje tej pracy w 200%.

Jesteśmy najszczęśliwszymi rodzicami osiemnastomiesięcznego Mateusza. Chodziliśmy do szkoły zanim jeszcze było widać, że jestem w ciąży, (a brzuch urósł mi dopiero w 7miesiącu ). Na zajęciach słuchaliśmy wszystkich porad z wielkimi oczami i otwartymi buziami. Najlepsze spotkania to opowieści par, które już miały za sobą poród. I opowiadały co może się przydać, jak mniej więcej wygląda cała „procedura przyjścia na świat potomka” J

Mój poród trwał dokładnie 1h37min, nie wiem jak mi się to udało, ale na szczęście wszystko przebiegało bezproblemowo. Pisząc to już mam łzy w oczachJ. Nigdy się tak nie cieszyłam jak wtedy, gdy usłyszałam jego płacz. Bardzo wzruszające chwile!

Moje pierwsze słowa do męża brzmiały: Ale będziemy go rozpieszczać! I tak chyba trochę zostało do dziś.

Dzięki Pani Ani cały ten czas był o wiele łatwiejszy do przejścia. Pamiętam jak bardzo się bałam, a okazało się, że nie było to potrzebne.

Prawdziwa rewolucja w życiu pojawia się później. Byłam mega źle nastawiona do karmienia piersią, jednak gdy zobaczyłam Matiego wszystko się zmieniło.

Uczestnictwo w zajęciach w Szkole Vita  zapewnia bardzo ciekawe doświadczenie dla przyszłych rodziców i rozwija więzi emocjonalne w rodzinie.

Polecam wszystkim zainteresowanym!

Nie będziecie żałować!